Gallery - en to sr_RS translation catalogue (298 entries)

en: Gallery Settings
sr_RS: Podešavanja Galerije

en: Global Settings
sr_RS: Глобална подешавања

en: Upgrade to Pro
sr_RS: Надоградите на Про

en: Errors occurred when uploading images, not all images were uploaded to the galleries
sr_RS: Дошло је до грешака приликом отпремања слика, нису све слике отпремљене у галерије

en: Return to all albums
sr_RS: Повратак на све албуме

en: See images &raquo;
sr_RS: Pogledaj sliku &raquo;

en: Galleries
sr_RS: Galerije

en: Gallery
sr_RS: Галерија

en: Add New Gallery
sr_RS: Додај нову галерију

en: Edit Gallery
sr_RS: Uredi Galeriju

en: New Gallery
sr_RS: Nova Galerija

en: View Gallery
sr_RS: Pregled Galerije

en: Search Galleries
sr_RS: Претражи галерије

en: No Gallery found
sr_RS: Nije pronađena Galerija

en: Gallery Categories
sr_RS: Категорије галерије

en: Gallery Category
sr_RS: Категорија галерије

en: Add Gallery Category
sr_RS: Додај категорију галерије

en: Add New Gallery Category
sr_RS: Додајте нову категорију галерије

en: Edit Gallery Category
sr_RS: Уреди категорију галерије

en: New Gallery Category
sr_RS: Нова категорија галерије

en: View Gallery Category
sr_RS: Погледајте категорију галерије

en: Find Gallery Category
sr_RS: Пронађите категорију галерије

en: No Gallery Categories found
sr_RS: Нису пронађене категорије галерије

en: No Gallery Categories found in Trash
sr_RS: У Отпаду није пронађена ниједна категорија галерије

en: Parent Gallery Category
sr_RS: Категорија родитељске галерије

en: Gallery Categories list navigation
sr_RS: Навигација листе категорија галерија

en: Gallery Categories list
sr_RS: Листа категорија галерија

en: Gallery Shortcode
sr_RS: Kratak kod za Galeriju

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
sr_RS: Додајте једну галерију са сликама у своје постове, странице, прилагођене типове постова или виџете користећи следећи кратки код:

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
sr_RS: Додајте насловницу галерије укључујући истакнуту слику, опис и везу до ваше једне галерије користећи следећи кратки код:

en: Note
sr_RS: Напомена

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
sr_RS: Када обришете категорију, галерије које припадају овој категорији неће бити избрисане. Ове галерије ће бити премештене у категорију %s.

en: Sort Galleries in Category by
sr_RS: Сортирај галерије у категорији по

en: Gallery ID
sr_RS: ИД галерије

en: Title
sr_RS: Naslov

en: Date
sr_RS: Datum

en: Last modified date
sr_RS: Датум последње измене

en: Comment count
sr_RS: Brojač komentara

en: "Order" field on the gallery edit page
sr_RS: Поље „Наручи“ на страници за уређивање галерије

en: Author
sr_RS: Autor

en: Random
sr_RS: Nasumično

en: Plugin Settings
sr_RS: Подешавање додатка

en: Select galleries sorting order in your category. The sorting direction you can select in the %s
sr_RS: Изаберите редослед сортирања галерија у својој категорији. Смер сортирања који можете да изаберете у %s

en: Cover Settings
sr_RS: Цовер Сеттингс

en: Shortcode
sr_RS: Кратки код

en: All Gallery Categories
sr_RS: Све категорије галерије

en: You can't delete default gallery category.
sr_RS: Не можете избрисати подразумевану категорију галерије.

en: Sorry, nothing found.
sr_RS: Жао нам је, ништа није пронађено.

en: Featured Image
sr_RS: Истакнута слика

en: Images
sr_RS: Слике

en: %s Settings
sr_RS: %s подешавања

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Support
sr_RS: Podrška

en: Updating images...
sr_RS: Ажурирање слика...

en: No images found.
sr_RS: Nije postavljena ni jedna slika

en: All images were updated.
sr_RS: Све слике су ажуриране.

en: Error.
sr_RS: Грешка.

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Управо ћете уклонити ове ставке из ове галерије.
     'Откажи' за заустављање, 'ОК' за брисање.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Управо ћете уклонити ову слику из галерије.
     'Откажи' за заустављање, 'ОК' за брисање.

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
sr_RS: Пребацивањем на други режим, сви несачувани подаци ће бити изгубљени. Да сачувате податке пре пребацивања?

en: Insert Media
sr_RS: Уметните медије

en: Insert
sr_RS: Ubaci

en: A new slider is added.
sr_RS: Додат је нови клизач.

en: Edit slider
sr_RS: Уреди клизач

en: Image size not defined
sr_RS: Величина слике није дефинисана

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
sr_RS: Додатак ажурира само ПНГ, ЈПЕГ, ГИФ, ВПМП или КСБМ тип датотеке. За остале, поново учитајте слике ручно.

en: Invalid path
sr_RS: Неважећа путања

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: You can add only images to the gallery
sr_RS: Можете додати само слике у галерију

en: no title
sr_RS: bez naslova

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
sr_RS: Прикажите слику албума са описом и везом до једне странице галерије

en: Sorry, no gallery found.
sr_RS: Жао нам је, није пронађена галерија.

en: Maximum upload file size %s. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large file size.
sr_RS: Максимална величина датотеке за отпремање %s. Обратите се администратору или провајдеру хостинга ако треба да отпремите датотеку велике величине.

en: Input vars count %s i.e. the number of pictures in the gallery may be limited. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large input vars count.
sr_RS: Број варова уноса %s, тј. број слика у галерији може бити ограничен. Контактирајте свог администратора или провајдера хостинга ако треба да отпремите велики број улазних варова.

en: List View
sr_RS: Pregled liste

en: Grid View
sr_RS: Grid

en: Filter
sr_RS: Филтери

en: Empty Trash
sr_RS: Испразни смеће

en: No images found
sr_RS: Нема пронађених слика

en: Select bulk action
sr_RS: Изаберите групну радњу

en: Bulk Actions
sr_RS: Grupne radnje

en: Apply
sr_RS: Primeni

en: Delete from Gallery
sr_RS: Избриши из Галерије

en: Bulk Select
sr_RS: Групни избор

en: Cancel Selection
sr_RS: Откажи избор

en: Delete Selected
sr_RS: Избриши изабрано

en: File
sr_RS: Датотека

en: Dimensions
sr_RS: Димензије

en: Alt Text
sr_RS: Alt Tekst

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
sr_RS: Унесите прилагођени УРЛ да бисте ову слику повезали са другом страницом или датотеком. Оставите празно да бисте отворили слику у пуној величини.

en: Remove Image from Gallery
sr_RS: Уклони слику из галерије

en: Edit Image Info
sr_RS: Уредите информације о слици

en: Deselect
sr_RS: Poništi izbor

en: File name
sr_RS: Ime fajla

en: File type
sr_RS: Тип датотеке

en: Description
sr_RS: Опис

en: Lightbox Button URL
sr_RS: УРЛ дугмета за преглед

en: New Tab
sr_RS: Нова картица

en: Enable to open URLs above in a new tab.
sr_RS: Омогућите отварање УРЛ-ова изнад у новој картици.

en: Go Pro
sr_RS: Надогради

en: Edit more details
sr_RS: Izmenite više detalja

en: Remove from Gallery
sr_RS: Уклони из галерије

en: Select %s
sr_RS: Изаберите %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Измени &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
sr_RS: Уреди информације о прилогу

en: Edit
sr_RS: Uredi

en: Trash
sr_RS: Smeć́e

en: Delete Permanently
sr_RS: Обриши трајно

en: View &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Pogledaj &#8220;%s&#8221;

en: View
sr_RS: Pogledaj

en: Attach
sr_RS: Приложити

en: Restore
sr_RS: Поврати

en: Cover
sr_RS: Pokriti

en: Lightbox
sr_RS: Лигхт боx

en: Social
sr_RS: Друштвене мреже

en: Misc
sr_RS: Остало

en: Custom Code
sr_RS: Прилагођен код

en: Import / Export
sr_RS: Uvoz/Izvoz

en: License Key
sr_RS: Лиценцни кључ

en: Import completed successfully
sr_RS: Увоз је успешно завршен

en: Settings saved
sr_RS: Подешавања сачувана

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
sr_RS: Омогућите ЈаваСцрипт у свом претраживачу.

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
sr_RS: Прилагођена величина слике је промењена. Морате да ажурирате слике галерије.

en: Update Images
sr_RS: Ажурирајте слике

en: Gallery Images
sr_RS: Слике у галерији

en: The number of images you can add to the gallery depends on your server settings. If you have problems saving the gallery, try reducing the number of images in it.
sr_RS: Број слика које можете да додате у галерију зависи од подешавања вашег сервера. Ако имате проблема са чувањем галерије, покушајте да смањите број слика у њој.

en: Images adding requires JavaScript.
sr_RS: Додавање слика захтева ЈаваСцрипт.

en: Add Media
sr_RS: Dodaj sadržaj

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
sr_RS: Мрежни приказ за слике галерије захтева ЈаваСцрипт.

en: Switch to the list view
sr_RS: Пређите на приказ листе

en: Create Slider
sr_RS: Креирајте клизач

en: Activate
sr_RS: Активирај

en: Install Now
sr_RS: Инсталирај одмах

en: Create New Slider
sr_RS: Креирајте нови клизач

en: Click to create a new slider using gallery images. Slider plugin is required.
sr_RS: Кликните да бисте креирали нови клизач користећи слике из галерије. Потребан је додатак за клизач.

en: Single Gallery Settings
sr_RS: Подешавања једне галерије

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
sr_RS: Омогућите да бисте конфигурисали подешавања једне галерије и онемогућили %s.

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Gallery Layout
sr_RS: Изглед галерије

en: Grid
sr_RS: Табела

en: Masonry
sr_RS: Zidarski

en: Carousel
sr_RS: Слајдер

en: Tilled
sr_RS: Тиллед

en: Number of Columns
sr_RS: Број колна

en: Number of gallery columns (default is %s).
sr_RS: Број колона галерије (подразумевано је %s).

en: Image Size
sr_RS: Димензије слике

en: Custom
sr_RS: Prilagođeno

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
sr_RS: Максимална величина слике у галерији. „Прилагођено“ користи вредности димензија слике.

en: Custom Image Size
sr_RS: Прилагођена величина слике

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
sr_RS: Подесите ове вредности на основу броја колона у вашој галерији. Ово неће утицати на пуну величину ваших слика у паноу за преглед.

en: Crop Images
sr_RS: Цроп Имагес

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
sr_RS: Омогућите исецање слика користећи величине дефинисане за Цустом Имаге Сизе. Онемогућите да бисте аутоматски променили величину слика користећи њихов однос страница.

en: Crop Position
sr_RS: Цроп Поситион

en: Select crop position base (by default: center).
sr_RS: Изаберите основну позицију за исецање (подразумевано: центар).

en: Image Title
sr_RS: Наслов слике

en: Enable to display image title along with the gallery image.
sr_RS: Омогућите приказ наслова слике заједно са сликом галерије.

en: Image Title Position
sr_RS: Положај наслова слике

en: Below images
sr_RS: Слике испод

en: On mouse hover
sr_RS: На лебдењу мишем

en: Image Border
sr_RS: Граница слике

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
sr_RS: Омогућите ивице слика користећи стилове дефинисане за опције Величина ивице слике и Боја.

en: Image Border Size
sr_RS: Величина границе слике

en: Gallery image border width (default is %s).
sr_RS: Ширина ивице слике галерије (подразумевано је %s).

en: Image Border Color
sr_RS: Боја ивице слике

en: Unclickable Thumbnail Images
sr_RS: Сличице на које се не може кликнути

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
sr_RS: Омогућите да се слике у једној галерији не могу кликнути и сакрити њихове УРЛ адресе. Ова опција такође онемогућава оквир за преглед.

en: Pagination
sr_RS: Прегледи по страни

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
sr_RS: Омогућите пагинацију за слике да бисте ограничили број слика приказаних на једној страници галерије.

en: Number of Images
sr_RS: Број слика

en: Number of images displayed per page (default is %d).
sr_RS: Број приказаних слика по страници (подразумевано је %d).

en: Sort Images by
sr_RS: Сортирај слике по

en: Manually (default)
sr_RS: Ручно (подразумевано)

en: Image ID
sr_RS: ID slike

en: Name
sr_RS: Ime

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
sr_RS: Изаберите редослед сортирања слика у својој галерији. Подразумевано, слике можете сортирати ручно на картици са сликама.

en: Arrange Images by
sr_RS: Распоредите слике по

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
sr_RS: Узлазно (нпр. 1, 2, 3; а, б, ц)

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
sr_RS: Опадајуће (нпр. 3, 2, 1; ц, б, а)

en: Back Link
sr_RS: Бацк Линк

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
sr_RS: Омогућите да прикажете повратну везу на једној страници галерије која води до претходне странице.

en: Back Link URL
sr_RS: УРЛ повратне везе

en: Leave blank to use the Gallery page template or enter a custom page URL.
sr_RS: Оставите празно да бисте користили шаблон странице галерије или унесите прилагођени УРЛ странице.

en: Back Link Label
sr_RS: Бацк Линк Лабел

en: Back Link with Shortcode
sr_RS: Повратна веза са кратким кодом

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
sr_RS: Омогућите да прикажете повратну везу на страници на којој се користи кратки код.

en: Disable Fancybox
sr_RS: Онемогућите Фанцибок

en: Enable to avoid possible conflicts with a 3rd party Fancybox.
sr_RS: Омогућите да бисте избегли могуће сукобе са Фанцибок-ом треће стране.

en: Galleries Page
sr_RS: Страница галерија

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
sr_RS: Основна страница на којој ће бити приказане све постојеће галерије.

en: Albums Displaying
sr_RS: Албумс Дисплаиинг

en: Column
sr_RS: Колона

en: Rows
sr_RS: Редови

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
sr_RS: Изаберите начин на који ће галерије бити приказане на страници са галеријама.

en: Column Alignment
sr_RS: Поравнање колоне

en: Left
sr_RS: Levo

en: Right
sr_RS: Справо

en: Center
sr_RS: Centar

en: Select the column alignment.
sr_RS: Изаберите поравнање колоне.

en: Cover Image Size
sr_RS: Величина насловне слике

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
sr_RS: Максимална величина насловне слике. Прилагођено користи вредности димензија слике.

en: Custom Cover Image Size
sr_RS: Прилагођена величина насловне слике

en: Crop Cover Images
sr_RS: Изрежите насловне слике

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
sr_RS: Омогућите исецање слика користећи величине дефинисане за Цустом Цовер Имаге Сизе. Онемогућите да бисте аутоматски променили величину слика користећи њихов однос страница.

en: Cover Image Border
sr_RS: Граница насловне слике

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
sr_RS: Омогућите ивице слика насловнице користећи стилове дефинисане за величину и боју ивице слике.

en: Cover Image Border Size
sr_RS: Величина ивице насловне слике

en: Cover image border width (default is %s).
sr_RS: Ширина ивице насловне слике (подразумевано је %s).

en: Cover Image Border Color
sr_RS: Боја ивице насловне слике

en: Sort Albums by
sr_RS: Сортирај албуме по

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
sr_RS: Изаберите редослед сортирања галерија на страници галерија.

en: Arrange Albums by
sr_RS: Распоредите албуме по

en: Instant Lightbox
sr_RS: Инстант Лигхтбок

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
sr_RS: Омогућите приказ свих слика у паноу за преглед након што кликнете на насловну слику или УРЛ уместо да идете на једну страницу галерије.

en: Read More Link Label
sr_RS: Реад Море Линк Лабел

en: Lightbox Settings
sr_RS: Лигхтбок Сеттингс

en: Enable Lightbox
sr_RS: Омогући пано за преглед

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
sr_RS: Омогућите приказ оквира за преглед када кликнете на слике галерије.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
sr_RS: Изаберите максималну величину слике галерије за приказ у паноу за преглед. „Подразумевано“ ће приказати оригиналну слику у пуној величини.

en: Overlay Color
sr_RS: Оверлаи Цолор

en: Overlay Opacity
sr_RS: Оверлаи Опацити

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %1$s, max is %2$s).
sr_RS: Прозирност преклапања у паноу за преглед. Оставите празно да бисте онемогућили непрозирност (подразумевано је %1$s, максимум је %2$s).

en: Slideshow
sr_RS: Слајд

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
sr_RS: Омогућите аутоматско покретање пројекције слајдова када се користи пано за преглед.

en: Slideshow Duration
sr_RS: Трајање пројекције слајдова

en: ms
sr_RS: мс

en: Slideshow interval duration between two images.
sr_RS: Трајање интервала пројекције слајдова између две слике.

en: Lightbox Helpers
sr_RS: Лигхтбок Хелперс

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
sr_RS: Омогућите за приказ траке са алаткама и стрелицама у оквиру за преглед.

en: Lightbox Thumbnails
sr_RS: Лигхтбок Тхумбнаилс

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
sr_RS: Омогућите коришћење помоћне навигације у оквиру за преглед између слика.

en: Lightbox Thumbnails Position
sr_RS: Положај сличица у паноу за преглед

en: Top
sr_RS: Врх

en: Lightbox Button Label
sr_RS: Ознака дугмета у паноу за преглед

en: Read More
sr_RS: Прочитај више

en: Download Button
sr_RS: Дугме за преузимање

en: Enable to display download button.
sr_RS: Омогући приказ дугмета за преузимање.

en: Display Arrows
sr_RS: Приказ стрелица

en: Enable to display arrows.
sr_RS: Омогућите приказ стрелица.

en: Single Lightbox
sr_RS: Сингле Лигхтбок

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
sr_RS: Омогућите коришћење једног паноа за преглед за више галерија које се налазе на једној страници.

en: Social Sharing Buttons Settings
sr_RS: Подешавања дугмади за друштвено дељење

en: Social Buttons
sr_RS: Социал Буттонс

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
sr_RS: Омогућите дугмад за дељење на друштвеним мрежама у паноу за преглед.

en: Social Networks
sr_RS: Društvene mreže

en: Counter
sr_RS: Бројач

en: Enable to show likes counter for each social button.
sr_RS: Омогућите приказ бројача свиђања за свако дугме друштвених мрежа.

en: Demo Data
sr_RS: Демо подаци

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
sr_RS: Инсталирајте демо податке да бисте креирали галерије са сликама, објавили са кратким кодовима и страницу са листом свих галерија.

en: Export to CSV
sr_RS: Извези у ЦСВ

en: Export Now
sr_RS: Извези одмах

en: Import from CSV
sr_RS: Увези из ЦСВ-а

en: Import Now
sr_RS: Увези одмах

en: Gallery Post Type
sr_RS: Врста објаве у галерији

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
sr_RS: Омогућите да бисте избегли конфликте са другим инсталираним додацима за галерију. Све галерије креиране раније ће остати непромењене. Међутим, након омогућавања препоручујемо да проверите подешавања других додатака у којима се користи тип поста „галерија“.

en: Gallery Slug
sr_RS: Галерија Слуг

en: Enter the unique gallery slug.
sr_RS: Уђите у јединствену галерију.

en: ShortPixel Image Optimizer
sr_RS: СхортПикел Имаге Оптимизер

en: Enable to apply ShortPixel optimizer to gallery images.
sr_RS: Омогућите да примените СхортПикел оптимизатор на слике из галерије.

en: API Key
sr_RS: API кључ

en: Input API Key. If you don't have an API Key, please  %s
sr_RS: Унесите АПИ кључ. Ако немате АПИ кључ, %s

en:  sign up to get your API key
sr_RS:  пријавите се да бисте добили свој АПИ кључ

en: Activate Now
sr_RS: Активирај одмах

en: Enable to include galleries to your website search.
sr_RS: Омогућите укључивање галерија у претрагу ваше веб локације.

en: %s is required.
sr_RS: %s је обавезан.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
sr_RS: Листа или падајући мени категорија галерије.

en: Select Gallery Category
sr_RS: Изаберите Категорија галерије

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: Display as dropdown
sr_RS: Prikaži kao padajući meni

en: Show gallery counts
sr_RS: Прикажи галерију броји

en: Show hierarchy
sr_RS: Prikaži hijerarhiju

en: Displays the latest galleries and a link to the Galleries page.
sr_RS: Приказује најновије галерије и везу до странице Галерије.

en: Latest Galleries
sr_RS: Најновије галерије

en: No galleries
sr_RS: Нема галерија

en: View more
sr_RS: Vidi više

en: Button Text
sr_RS: Текст дугмета

en: Link to the Galleries Page
sr_RS: Линк до странице галерија

en: Number of Galleries to Display
sr_RS: Број галерија за приказ

en: Gallery Hover Color
sr_RS: Галерија Ховер Цолор

en: Install Demo Data
sr_RS: Инсталирајте демо податке

en: Remove Demo Data
sr_RS: Уклоните демо податке

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
sr_RS: Избришите демо податке и вратите стара подешавања додатка.

en: Yes, install demo data
sr_RS: Да, инсталирај демо податке

en: Are you sure you want to install demo data?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да инсталирате демо податке?

en: Yes, remove demo data
sr_RS: Да, уклоните демо податке

en: Are you sure you want to remove demo data?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да уклоните демо податке?

en: No, go back to the settings page
sr_RS: Не, вратите се на страницу са подешавањима

en: Can not get demo data.
sr_RS: Не могу добити демо податке.

en: Demo settings already installed.
sr_RS: Демо подешавања су већ инсталирана.

en: Demo data installed successfully.
sr_RS: Демо подаци су успешно инсталирани.

en: View post with shortcodes
sr_RS: Погледајте пост са кратким кодовима

en: View page with examples
sr_RS: Погледајте страницу са примерима

en: Installation of demo data with some errors occurred.
sr_RS: Дошло је до инсталације демо података са неким грешкама.

en: Posts data is missing.
sr_RS: Подаци о објавама недостају.

en: Demo data have already been removed.
sr_RS: Демо подаци су већ уклоњени.

en: Demo data successfully removed.
sr_RS: Демо подаци су успешно уклоњени.

en: Removing demo data with some errors occurred.
sr_RS: Дошло је до уклањања демо података са неким грешкама.

en: Close notice
sr_RS: Затвори обавештење

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
sr_RS: Да ли сада желите да инсталирате демо садржај и подешавања за %s?
