Gallery - en to sl_SI translation catalogue (291 entries)

en:  sign up to get your API key
sl_SI:  se prijavite in pridobite ključ API

en: "Order" field on the gallery edit page
sl_SI: polje "Naročilo" na strani za urejanje galerije

en: %s Settings
sl_SI: %s nastavitve

en: %s is required.
sl_SI: %s je zahtevano.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
sl_SI: Seznam ali spustni seznam kategorij galerije.

en: A new slider is added.
sl_SI: Dodan je nov drsnik.

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: Activate
sl_SI: Aktivirani moduli

en: Activate Now
sl_SI: Omogoči Zdaj

en: Add Gallery Category
sl_SI: Dodajanje kategorije galerije

en: Add Media
sl_SI: Dodaj obrazek

en: Add New Gallery
sl_SI: Dodaj novo Galerijo

en: Add New Gallery Category
sl_SI: Dodajanje nove kategorije galerije

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
sl_SI: Z naslednjo bližnjico dodajte naslovnico galerije, vključno s prikazano sliko, opisom in povezavo do posamezne galerije:

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
sl_SI: Dodajte eno galerijo s slikami v svoje objave, strani, po meri post vrste ali gradniki z uporabo naslednje bližnjice:

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
sl_SI: Te vrednosti prilagodite glede na število stolpcev v galeriji. To ne bo vplivalo na polno velikost slik v svetlobnem oknu.

en: Albums Displaying
sl_SI: Prikazovanje albumov

en: All Gallery Categories
sl_SI: Vse kategorije galerije

en: All images were updated.
sl_SI: Vse slike so bile posodobljene.

en: Alt Text
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Are you sure you want to install demo data?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite namestiti demo podatke?

en: Are you sure you want to remove demo data?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti demo podatke?

en: Arrange Albums by
sl_SI: Razporeditev albumov po

en: Arrange Images by
sl_SI: Razporeditev slik po

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
sl_SI: Naraščajoče (npr. 1, 2, 3; a, b, c)

en: Attach
sl_SI: Priloži

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Back Link
sl_SI: Povezava nazaj

en: Back Link Label
sl_SI: Oznaka za povratno povezavo

en: Back Link URL
sl_SI: URL povratne povezave

en: Back Link with Shortcode
sl_SI: Povezava nazaj s kratko kodo

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
sl_SI: Osnovna stran, na kateri bodo prikazane vse obstoječe galerije.

en: Below images
sl_SI: Spodnje slike

en: Bulk Actions
sl_SI: Množična dejanja

en: Bulk Select
sl_SI: Množični izbor

en: Button Text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Can not get demo data.
sl_SI: Ne morem dobiti demo podatkov.

en: Cancel Selection
sl_SI: Preklicati izbor

en: Carousel
sl_SI: Carousel galerija

en: Center
sl_SI: Sredina

en: Click to create a new slider using gallery images. Slider plugin is required.
sl_SI: Kliknite, če želite ustvariti nov drsnik s slikami iz galerije. Potreben je vtičnik Slider.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close notice
sl_SI: Obvestilo o zaprtju

en: Column
sl_SI: Stolpec

en: Column Alignment
sl_SI: Poravnava stolpcev

en: Comment count
sl_SI: Število komentarjev

en: Counter
sl_SI: Števec

en: Cover
sl_SI: Poln obseg

en: Cover Image Border
sl_SI: Pokrovna slika Border

en: Cover Image Border Color
sl_SI: Barva robov slike na naslovnici

en: Cover Image Border Size
sl_SI: Velikost okvirja slike na naslovnici

en: Cover Image Size
sl_SI: Velikost slike na naslovnici

en: Cover Settings
sl_SI: Nastavitve prekrivanja

en: Cover image border width (default is %s).
sl_SI: Širina roba slike na naslovnici (privzeto je %s).

en: Create New Slider
sl_SI: Ustvarjanje novega drsnika

en: Create Slider
sl_SI: Ustvarjanje drsnika

en: Crop Cover Images
sl_SI: Slike pokrivanja posevkov

en: Crop Images
sl_SI: Obrezovanje slik

en: Crop Position
sl_SI: Položaj pridelka

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Code
sl_SI: Prilagodi kodo

en: Custom Cover Image Size
sl_SI: Velikost slike naslovnice po meri

en: Custom Image Size
sl_SI: Velikost slike po meri

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
sl_SI: Velikost slike po meri je bila spremenjena. Posodobiti morate slike v galeriji.

en: Date
sl_SI: Datum

en: Delete Permanently
sl_SI: Trajno izbriši

en: Delete Selected
sl_SI: Izbriši izbrane

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
sl_SI: Izbrišite demo podatke in obnovite stare nastavitve vtičnika.

en: Delete from Gallery
sl_SI: Brisanje iz galerije

en: Demo Data
sl_SI: Demo podatki

en: Demo data have already been removed.
sl_SI: Demo podatki so bili že odstranjeni.

en: Demo data installed successfully.
sl_SI: Demo podatki so uspešno nameščeni.

en: Demo data successfully removed.
sl_SI: Demo podatki so bili uspešno odstranjeni.

en: Demo settings already installed.
sl_SI: Demo nastavitve so že nameščene.

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
sl_SI: Padajoče (npr. 3, 2, 1; c, b, a)

en: Description
sl_SI: Opis

en: Deselect
sl_SI: Izberite

en: Dimensions
sl_SI: Dimenzije

en: Disable Fancybox
sl_SI: Onemogočite Fancybox

en: Display Arrows
sl_SI: Prikazovanje puščic

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
sl_SI: Prikažite sliko albuma z opisom in povezavo do posamezne strani galerije

en: Display as dropdown
sl_SI: Prikaži kot spustno okno

en: Displays the latest galleries and a link to the Galleries page.
sl_SI: Prikaže najnovejše galerije in povezavo do strani Galerije.

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
sl_SI: Ali želite zdaj namestiti demo vsebino in nastavitve za %s?

en: Download Button
sl_SI: Gumb za Prenos

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Uredi "%s"

en: Edit Attachment Info
sl_SI: Urejanje informacij o prilogi

en: Edit Gallery
sl_SI: Uredi Galerijo

en: Edit Gallery Category
sl_SI: Uredi kategorijo galerije

en: Edit Image Info
sl_SI: Urejanje informacij o sliki

en: Edit more details
sl_SI: Uredi več podrobnosti

en: Edit slider
sl_SI: Urejanje drsnika

en: Empty Trash
sl_SI: Očisti smetnjak

en: Enable Lightbox
sl_SI: Omogoči Lightbox

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
sl_SI: Omogočite obrobo slike na naslovnici z uporabo slogov, opredeljenih za Image Border Size in Color (Velikost in barva obrobe slike).

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
sl_SI: Omogočite robove slik z uporabo slogov, opredeljenih za možnosti Velikost in barva robov slik.

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
sl_SI: Omogočite paginacijo za slike, da omejite število slik, prikazanih na eni strani galerije.

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
sl_SI: Omogočite gumbe za skupno rabo v družabnih omrežjih v svetlobnem oknu.

en: Enable to apply ShortPixel optimizer to gallery images.
sl_SI: Omogočite uporabo optimizatorja ShortPixel za slike v galeriji.

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
sl_SI: Omogočite, da se izognete konfliktom z drugimi nameščenimi vtičniki galerije. Vse prej ustvarjene galerije ostanejo nespremenjene. Po omogočitvi pa priporočamo, da preverite nastavitve drugih vtičnikov, kjer se uporablja tip objave "galerija".

en: Enable to avoid possible conflicts with a 3rd party Fancybox.
sl_SI: Omogočite, da se izognete morebitnim konfliktom s programom Fancybox tretje osebe.

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
sl_SI: Omogoči za konfiguracijo nastavitev posamezne galerije in onemogoči %s.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
sl_SI: Omogočite obrezovanje slik z velikostmi, določenimi za Velikost slike po meri. Onemogočite, če želite samodejno spremeniti velikost slik z uporabo njihovega razmerja stranic.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
sl_SI: Omogočite obrezovanje slik z velikostmi, opredeljenimi za Velikost slike po meri. Onemogočite za samodejno spreminjanje velikosti slik z uporabo njihovega razmerja stranic.

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
sl_SI: Omogočite prikaz povratne povezave na strani, kjer se uporablja bližnjica.

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
sl_SI: Omogočite prikaz vseh slik v lightboxu po kliku na naslovnico ali URL, namesto da bi šli na eno stran galerije.

en: Enable to display arrows.
sl_SI: Omogočite prikaz puščic.

en: Enable to display download button.
sl_SI: Omogočite prikaz gumba za prenos.

en: Enable to display image title along with the gallery image.
sl_SI: Omogočite prikaz naslova slike skupaj s sliko galerije.

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
sl_SI: Omogočite prikaz orodne vrstice in puščic.

en: Enable to include galleries to your website search.
sl_SI: Omogočite vključitev galerij v iskanje na spletnem mestu.

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
sl_SI: Omogočite, da na slike v posamezni galeriji ni mogoče klikniti in da skrijete njihove naslove URL. Ta možnost onemogoča tudi Lightbox.

en: Enable to open URLs above in a new tab.
sl_SI: Omogočite odpiranje zgornjih naslovov URL v novem zavihku.

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
sl_SI: Omogočite prikaz povratne povezave na posamezni strani galerije, ki vodi na prejšnjo stran.

en: Enable to show likes counter for each social button.
sl_SI: Omogočite prikaz števca všečkov za vsak družabni gumb.

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
sl_SI: Omogočite prikaz svetlobnega okna, ko kliknete na slike v galeriji.

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
sl_SI: Omogočite samodejni zagon diaprojekcije ob uporabi svetlobnega okvirja.

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
sl_SI: Omogočite uporabo pomožne navigacije lightbox med slikami.

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
sl_SI: Omogočite uporabo enega svetlobnega okvirja za več galerij na eni strani.

en: Enter the unique gallery slug.
sl_SI: Vnesite edinstveni polžek galerije.

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
sl_SI: Vnesite URL po meri za povezavo te slike z drugo stranjo ali datoteko. Pustite prazno, če želite odpreti sliko v polni velikosti.

en: Error.
sl_SI: Napaka.

en: Errors occurred when uploading images, not all images were uploaded to the galleries
sl_SI: Pri nalaganju slik je prišlo do napak, vse slike niso bile naložene v galerije

en: Export Now
sl_SI: Izvozite zdaj

en: Export to CSV
sl_SI: Izvozi v CSV

en: Featured Image
sl_SI: Naslovna slika

en: File
sl_SI: Datoteka

en: File name
sl_SI: Ime datoteke

en: File type
sl_SI: Vrsta datoteke

en: Find Gallery Category
sl_SI: Poišči kategorijo galerije

en: Galleries
sl_SI: Galerije

en: Galleries Page
sl_SI: Stran z galerijami

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Gallery Categories
sl_SI: Kategorije galerije

en: Gallery Categories list
sl_SI: Seznam kategorij galerije

en: Gallery Categories list navigation
sl_SI: Navigacija po seznamu Galerija Kategorije

en: Gallery Category
sl_SI: Kategorija galerije

en: Gallery Hover Color
sl_SI: Barva preklopa galerije

en: Gallery ID
sl_SI: ID galerije

en: Gallery Images
sl_SI: Slike galerije

en: Gallery Layout
sl_SI: Postavitev galerije

en: Gallery Post Type
sl_SI: Galerija Vrsta objave

en: Gallery Settings
sl_SI: Nastavitve galerije

en: Gallery Shortcode
sl_SI: Kratka koda do galerije

en: Gallery Slug
sl_SI: Galerija Polž

en: Gallery image border width (default is %s).
sl_SI: Širina roba slike galerije (privzeto je %s).

en: Global Settings
sl_SI: Globalne nastavitve

en: Grid
sl_SI: Mreža

en: Grid View
sl_SI: Mrežni pogled

en: Image Border
sl_SI: Slikovna meja

en: Image Border Color
sl_SI: Barva meje slike

en: Image Border Size
sl_SI: Velikost meje slike

en: Image ID
sl_SI: ID slike

en: Image Size
sl_SI: Velikost slike

en: Image Title
sl_SI: Naslov slike

en: Image Title Position
sl_SI: Naslov slike Položaj

en: Image size not defined
sl_SI: Velikost slike ni podana

en: Images
sl_SI: Slike

en: Images adding requires JavaScript.
sl_SI: Dodajanje slik zahteva JavaScript.

en: Import / Export
sl_SI: Uvozi / Izvozi

en: Import Now
sl_SI: Uvozite zdaj

en: Import completed successfully
sl_SI: Uvoz je bil uspešno zaključen

en: Import from CSV
sl_SI: Uvoz iz CSV

en: Input API Key. If you don't have an API Key, please  %s
sl_SI: Vnosni ključ API. Če nimate ključa API, prosimo %s

en: Input vars count %s i.e. the number of pictures in the gallery may be limited. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large input vars count.
sl_SI: Vhodni vars count %s tj. število slik v galeriji je lahko omejeno. Če želite naložiti večje število vhodnih vars, se obrnite na skrbnika ali ponudnika gostovanja.

en: Insert
sl_SI: Vstavi

en: Insert Media
sl_SI: Vstavljanje medijev

en: Install Demo Data
sl_SI: Namestitev demo podatkov

en: Install Now
sl_SI: Namesti zdaj

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
sl_SI: Namestite demo podatke, da ustvarite galerije s slikami, objavite z bližnjicami in stranjo s seznamom vseh galerij.

en: Installation of demo data with some errors occurred.
sl_SI: Prišlo je do namestitve demo podatkov z nekaterimi napakami.

en: Invalid path
sl_SI: Napačna pot

en: Last modified date
sl_SI: Datum zadnje spremembe

en: Latest Galleries
sl_SI: Najnovejše galerije

en: Leave blank to use the Gallery page template or enter a custom page URL.
sl_SI: Pustite prazno, če želite uporabiti predlogo strani Galerija, ali vnesite URL strani po meri.

en: Left
sl_SI: Levo

en: License Key
sl_SI: Licenčni ključ

en: Lightbox Button Label
sl_SI: Oznaka gumba Lightbox

en: Lightbox Button URL
sl_SI: URL gumba Lightbox

en: Lightbox Helpers
sl_SI: Pomočniki za svetlobno polje

en: Lightbox Settings
sl_SI: Nastavitve svetlobnega okvirja

en: Lightbox Thumbnails
sl_SI: Slikanice v svetlobnem okvirju

en: Lightbox Thumbnails Position
sl_SI: Položaj sličic v svetlobnem okvirju

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %1$s, max is %2$s).
sl_SI: Prekrivnost prekrivanja svetlobnega okvirja. Pustite prazno, če želite onemogočiti neprozornost (privzeto je %1$s, največ %2$s).

en: Link to the Galleries Page
sl_SI: Povezava do strani z galerijami

en: List View
sl_SI: Pogled seznama

en: Manually (default)
sl_SI: Ročno (privzeto)

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
sl_SI: Največja velikost slike na naslovnici. Po meri uporablja vrednosti Image Dimensions.

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
sl_SI: Največja velikost slike v galeriji. "Po meri" uporablja vrednosti dimenzij slik.

en: Maximum upload file size %s. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large file size.
sl_SI: Največja velikost datoteke za prenos %s. Če želite naložiti večjo datoteko, se obrnite na skrbnika ali ponudnika gostovanja.

en: Name
sl_SI: Ime

en: New Gallery
sl_SI: Nova Galerija

en: New Gallery Category
sl_SI: Nova kategorija galerije

en: New Tab
sl_SI: Nova zavihek

en: No Gallery Categories found
sl_SI: Ni bilo najdenih kategorij galerij

en: No Gallery Categories found in Trash
sl_SI: V košarici ni bilo najdenih nobenih kategorij galerij

en: No Gallery found
sl_SI: Galerija ni bila najdena

en: No galleries
sl_SI: Brez galerij

en: No images found
sl_SI: Ni najdenih slik

en: No images found.
sl_SI: Ni slik.

en: No, go back to the settings page
sl_SI: Ne, vrnite se na stran z nastavitvami

en: Note
sl_SI: Opomba

en: Number of Columns
sl_SI: Število stolpcev

en: Number of Galleries to Display
sl_SI: Število galerij za prikaz

en: Number of Images
sl_SI: Število slik

en: Number of gallery columns (default is %s).
sl_SI: Število stolpcev galerije (privzeto je %s).

en: Number of images displayed per page (default is %d).
sl_SI: Število prikazanih slik na strani (privzeto je %d).

en: On mouse hover
sl_SI: Ob premiku miške

en: Overlay Color
sl_SI: Barve prekrivne maske

en: Overlay Opacity
sl_SI: Prekrivna motnost

en: Pagination
sl_SI: Paginiranje (zaznamovanje strani)

en: Parent Gallery Category
sl_SI: Kategorija nadrejene galerije

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
sl_SI: Prosimo, omogočite JavaScript v svojem brskalniku.

en: Plugin Settings
sl_SI: Nastavitve vtičnika

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
sl_SI: Vtičnik posodablja samo datoteke tipa PNG, JPEG, GIF, WPMP ali XBM. Za ostale slike naložite ročno.

en: Posts data is missing.
sl_SI: Manjkajo podatki o delovnih mestih.

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Read More Link Label
sl_SI: Preberite več Oznaka povezave

en: Remove Demo Data
sl_SI: Odstranjevanje podatkov o demo posnetkih

en: Remove Image from Gallery
sl_SI: Odstranjevanje slik iz galerije

en: Remove from Gallery
sl_SI: Odstranite iz galerije

en: Removing demo data with some errors occurred.
sl_SI: Odstranjevanje demo podatkov z nekaterimi napakami.

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Return to all albums
sl_SI: Vrnitev na vse albume

en: Right
sl_SI: Desno

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: Search Galleries
sl_SI: Iskanje galerij

en: See images &raquo;
sl_SI: Poglej slike &raquo;

en: Select %s
sl_SI: Izberi %s

en: Select Gallery Category
sl_SI: Izberite kategorijo galerije

en: Select bulk action
sl_SI: Izberite skupinsko dejanje

en: Select crop position base (by default: center).
sl_SI: Izberite osnovo za položaj pridelka (privzeto: sredina).

en: Select galleries sorting order in your category. The sorting direction you can select in the %s
sl_SI: Izberite vrstni red razvrščanja galerij v kategoriji. Smer razvrščanja lahko izberete v polju %s

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
sl_SI: Izberite vrstni red razvrščanja galerij na strani z galerijami.

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
sl_SI: Izberite vrstni red razvrščanja slik v galeriji. Privzeto lahko slike razvrščate ročno v zavihku slike.

en: Select the column alignment.
sl_SI: Izberite poravnavo stolpca.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
sl_SI: Izberite največjo velikost slike v galeriji za prikaz svetlobnega okvirja. "Privzeto" prikaže izvirno sliko v polni velikosti.

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
sl_SI: Izberite način prikaza galerij na strani Galerije.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings saved
sl_SI: Nastavitve shranjene

en: ShortPixel Image Optimizer
sl_SI: Optimizator slik ShortPixel

en: Shortcode
sl_SI: Kratka koda

en: Show gallery counts
sl_SI: Prikaži število v galeriji

en: Show hierarchy
sl_SI: Prikaži hierarhijo

en: Single Gallery Settings
sl_SI: Nastavitve posamezne galerije

en: Single Lightbox
sl_SI: Enotni svetlobni okvir

en: Slideshow
sl_SI: Diaprojekcija

en: Slideshow Duration
sl_SI: Trajanje diaprojekcije

en: Slideshow interval duration between two images.
sl_SI: Trajanje intervala diaprojekcije med dvema slikama.

en: Social
sl_SI: Družbena omrežja

en: Social Buttons
sl_SI: Gumbi za družabna omrežja

en: Social Networks
sl_SI: Družabna omrežja

en: Social Sharing Buttons Settings
sl_SI: Nastavitve gumbov za skupno rabo v družabnih omrežjih

en: Sorry, no gallery found.
sl_SI: Žal nisem našel nobene galerije.

en: Sorry, nothing found.
sl_SI: Žal ni zadetkov

en: Sort Albums by
sl_SI: Razvrsti albume po

en: Sort Galleries in Category by
sl_SI: Razvrsti galerije v kategorijo po

en: Sort Images by
sl_SI: Razvrsti slike po

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Switch to the list view
sl_SI: Preklop na prikaz seznama

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
sl_SI: Ob preklopu na drug način se vsi ne shranjeni podatki izgubijo. Shranjevanje podatkov pred preklopom?

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
sl_SI: Prikaz mreže za slike v galeriji zahteva JavaScript.

en: The number of images you can add to the gallery depends on your server settings. If you have problems saving the gallery, try reducing the number of images in it.
sl_SI: Število slik, ki jih lahko dodate v galerijo, je odvisno od nastavitev strežnika. Če imate težave pri shranjevanju galerije, poskusite zmanjšati število slik v njej.

en: Tilled
sl_SI: Obdelana

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Unclickable Thumbnail Images
sl_SI: Slike s sličicami, ki jih ni mogoče klikniti

en: Update Images
sl_SI: Posodobitev slik

en: Updating images...
sl_SI: Posodabljam slike...

en: Upgrade to Pro
sl_SI: Nadgradnja

en: View
sl_SI: Pogled

en: View &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Prikaz & #8220; %s & #8221;

en: View Gallery
sl_SI: Pregled Galerije

en: View Gallery Category
sl_SI: Oglejte si kategorijo Galerija

en: View more
sl_SI: Poglej več

en: View page with examples
sl_SI: Oglejte si stran s primeri

en: View post with shortcodes
sl_SI: Ogled prispevka z bližnjicami

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
sl_SI: Ko izbrišete kategorijo, galerije, ki pripadajo tej kategoriji, ne bodo izbrisane. Te galerije bodo prestavljene v kategorijo %s.

en: Yes, install demo data
sl_SI: Da, namestite demo podatke

en: Yes, remove demo data
sl_SI: Da, odstranite demo podatke

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Te predmete boste odstranili iz te galerije.
     "Prekliči" za prekinitev, "V redu" za brisanje.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: To sliko boste odstranili iz galerije.
     "Prekliči" za prekinitev, "V redu" za izbris.

en: You can add only images to the gallery
sl_SI: V galerijo lahko dodate samo slike

en: You can't delete default gallery category.
sl_SI: Privzete kategorije galerije ne morete izbrisati.

en: no title
sl_SI: brez naslova
