Gallery - en to sk_SK translation catalogue (293 entries)

en:  sign up to get your API key
sk_SK:  zaregistrovať sa a získať kľúč API

en: "Order" field on the gallery edit page
sk_SK: pole "Objednávka" na stránke úprav galérie

en: %s Settings
sk_SK: %s nastavenia

en: %s is required.
sk_SK: %s je povinné.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
sk_SK: Zoznam alebo rozbaľovací zoznam kategórií galérie.

en: A new slider is added.
sk_SK: Pridáva sa nový posuvník.

en: API Key
sk_SK: API klúč

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Activate Now
sk_SK: Aktivovať teraz

en: Add Gallery Category
sk_SK: Pridať kategóriu galérie

en: Add Media
sk_SK: Pridať média

en: Add New Gallery
sk_SK: Pridať novú galériu

en: Add New Gallery Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu galérie

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
sk_SK: Pomocou nasledujúceho skratkového kódu pridajte obálku galérie vrátane hlavného obrázka, popisu a odkazu na vašu jedinú galériu:

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
sk_SK: Pridajte jednu galériu s obrázkami do príspevkov, stránok, vlastných typov príspevkov alebo widgetov pomocou nasledujúceho skratkového kódu:

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
sk_SK: Tieto hodnoty upravte podľa počtu stĺpcov v galérii. Nebude to mať vplyv na plnú veľkosť vašich obrázkov v lightboxe.

en: Albums Displaying
sk_SK: Zobrazenie albumov

en: All Gallery Categories
sk_SK: Všetky kategórie galérie

en: All images were updated.
sk_SK: Všetky obrázky boli aktualizované.

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Are you sure you want to install demo data?
sk_SK: Ste si istí, že chcete nainštalovať demo údaje?

en: Are you sure you want to remove demo data?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť demo údaje?

en: Arrange Albums by
sk_SK: Usporiadať albumy podľa

en: Arrange Images by
sk_SK: Usporiadať obrázky podľa

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
sk_SK: Vzostupne (napr. 1, 2, 3; a, b, c)

en: Attach
sk_SK: Pripojte stránku

en: Author
sk_SK: Autor

en: Back Link
sk_SK: Späť Link

en: Back Link Label
sk_SK: Štítok spätného odkazu

en: Back Link URL
sk_SK: URL adresa spätného odkazu

en: Back Link with Shortcode
sk_SK: Spätný odkaz so skratkou

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
sk_SK: Základná stránka, na ktorej sa zobrazia všetky existujúce galérie.

en: Below images
sk_SK: Nižšie uvedené obrázky

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Bulk Select
sk_SK: Hromadný výber

en: Button Text
sk_SK: Text tlačítka

en: Can not get demo data.
sk_SK: Nie je možné získať demo údaje.

en: Cancel Selection
sk_SK: Zrušiť výber

en: Center
sk_SK: Stred

en: Click to create a new slider using gallery images. Slider plugin is required.
sk_SK: Kliknutím vytvoríte nový posuvník pomocou obrázkov z galérie. Vyžaduje sa zásuvný modul Slider.

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Close notice
sk_SK: Záverečné oznámenie

en: Column
sk_SK: Stĺpec

en: Column Alignment
sk_SK: Zarovnanie stĺpcov

en: Comment count
sk_SK: Počet komentárov

en: Counter
sk_SK: Počítadlo

en: Cover
sk_SK: Prekryť

en: Cover Image Border
sk_SK: Obrázok obálky Hranica

en: Cover Image Border Color
sk_SK: Farba obálky obrázku

en: Cover Image Border Size
sk_SK: Veľkosť okraja obrázka na obálke

en: Cover Image Size
sk_SK: Veľkosť obrázka na obálke

en: Cover Settings
sk_SK: Nastavenia obalu

en: Cover image border width (default is %s).
sk_SK: Šírka okraja krycieho obrázka (predvolená hodnota je %s).

en: Create New Slider
sk_SK: Vytvoriť nový Slider

en: Create Slider
sk_SK: Vytvoriť posuvník

en: Crop Cover Images
sk_SK: Obrázky pokrytia plodín

en: Crop Images
sk_SK: Orezať obrázok

en: Crop Position
sk_SK: Orezať pozíciu

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom Code
sk_SK: Vlasntý kód

en: Custom Cover Image Size
sk_SK: Vlastná veľkosť obrázka obálky

en: Custom Image Size
sk_SK: Vlastná veľkosť obrázku

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
sk_SK: Vlastná veľkosť obrázka bola zmenená. Je potrebné aktualizovať obrázky v galérii.

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Delete Permanently
sk_SK: Vymazať natrvalo

en: Delete Selected
sk_SK: Vymazať označené

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
sk_SK: Odstránenie demo údajov a obnovenie starých nastavení zásuvného modulu.

en: Delete from Gallery
sk_SK: Odstrániť z galérie

en: Demo Data
sk_SK: Ukážkové údaje

en: Demo data have already been removed.
sk_SK: Ukážkové údaje už boli odstránené.

en: Demo data installed successfully.
sk_SK: Demo údaje boli úspešne nainštalované.

en: Demo data successfully removed.
sk_SK: Ukážkové údaje boli úspešne odstránené.

en: Demo settings already installed.
sk_SK: Demo nastavenia sú už nainštalované.

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
sk_SK: Klesajúci (napr. 3, 2, 1; c, b, a)

en: Description
sk_SK: Popis

en: Deselect
sk_SK: Odznačiť

en: Dimensions
sk_SK: Rozmery

en: Disable Fancybox
sk_SK: Zakázanie aplikácie Fancybox

en: Display Arrows
sk_SK: Zobrazenie šípok

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
sk_SK: Zobrazenie obrázka albumu s popisom a odkazom na jednu stránku galérie

en: Display as dropdown
sk_SK: Zobraziť ako rozbaľovací zoznam

en: Displays the latest galleries and a link to the Galleries page.
sk_SK: Zobrazuje najnovšie galérie a odkaz na stránku Galérie.

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
sk_SK: Chcete teraz nainštalovať demo obsah a nastavenia pre %s?

en: Download Button
sk_SK: Tlačidlo sťahovania

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Upraviť &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
sk_SK: Upraviť informácie o prílohe

en: Edit Gallery
sk_SK: Upraviť galériu

en: Edit Gallery Category
sk_SK: Upraviť kategóriu galérie

en: Edit Image Info
sk_SK: Upraviť informácie o obrázku

en: Edit more details
sk_SK: Upraviť ďalšie podrobnosti

en: Edit slider
sk_SK: Upraviť posuvník

en: Empty Trash
sk_SK: Prázdny kôš

en: Enable Lightbox
sk_SK: Povoliť Lightbox

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
sk_SK: Povoľte ohraničenie krycích obrázkov pomocou štýlov definovaných pre Veľkosť a farbu ohraničenia obrázka.

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
sk_SK: Povoľte ohraničenie obrázkov pomocou štýlov definovaných pre možnosti Veľkosť a farba ohraničenia obrázku.

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
sk_SK: Povolenie stránkovania obrázkov na obmedzenie počtu obrázkov zobrazených na jednej stránke galérie.

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
sk_SK: Povolenie tlačidiel na zdieľanie v sociálnych sieťach v lightboxe.

en: Enable to apply ShortPixel optimizer to gallery images.
sk_SK: Umožňuje použiť optimalizátor ShortPixel na obrázky v galérii.

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
sk_SK: Povoľte, aby ste sa vyhli konfliktom s inými nainštalovanými zásuvnými modulmi galérie. Všetky predtým vytvorené galérie zostanú nezmenené. Po zapnutí však odporúčame skontrolovať nastavenia iných pluginov, v ktorých sa používa typ príspevku "gallery".

en: Enable to avoid possible conflicts with a 3rd party Fancybox.
sk_SK: Povoľte, aby ste sa vyhli možným konfliktom so zariadením Fancybox tretej strany.

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
sk_SK: Povoliť na konfiguráciu nastavení jednotlivých galérií a zakázať %s.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
sk_SK: Umožňuje orezávať obrázky pomocou veľkostí definovaných pre položku Vlastná veľkosť obrázka obálky. Zakázať, aby sa veľkosť obrázkov automaticky zmenila pomocou ich pomeru strán.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
sk_SK: Umožňuje orezávať obrázky pomocou veľkostí definovaných pre položku Vlastná veľkosť obrázka. Zakázať automatickú zmenu veľkosti obrázkov pomocou ich pomeru strán.

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
sk_SK: Povolenie zobrazenia spätného odkazu na stránke, na ktorej sa používa skratka.

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
sk_SK: Povolenie zobrazenia všetkých obrázkov v lightboxe po kliknutí na titulný obrázok alebo URL namiesto prechodu na jednu stránku galérie.

en: Enable to display arrows.
sk_SK: Povolenie zobrazenia šípok.

en: Enable to display download button.
sk_SK: Povolenie zobrazenia tlačidla na prevzatie.

en: Enable to display image title along with the gallery image.
sk_SK: Povolenie zobrazenia názvu obrázka spolu s obrázkom galérie.

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
sk_SK: Povolenie zobrazenia panela nástrojov a šípok svetelného okna.

en: Enable to include galleries to your website search.
sk_SK: Umožňuje zahrnúť galérie do vyhľadávania na webových stránkach.

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
sk_SK: Umožňuje odpojiť obrázky v jednej galérii a skryť ich adresy URL. Táto možnosť tiež deaktivuje Lightbox.

en: Enable to open URLs above in a new tab.
sk_SK: Povoľte otvorenie vyššie uvedených adries URL v novej karte.

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
sk_SK: Umožniť zobrazenie spätného odkazu na jednej stránke galérie, ktorý naviguje na predchádzajúcu stránku.

en: Enable to show likes counter for each social button.
sk_SK: Povolenie zobrazenia počítadla lajkov pre každé sociálne tlačidlo.

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
sk_SK: Povolenie zobrazenia lightboxu pri kliknutí na obrázky v galérii.

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
sk_SK: Povolenie automatického spustenia prezentácie pri použití lightboxu.

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
sk_SK: Povolenie používania pomocnej navigácie lightbox medzi obrázkami.

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
sk_SK: Umožňuje použiť jeden lightbox pre viacero galérií umiestnených na jednej stránke.

en: Enter the unique gallery slug.
sk_SK: Zadajte jedinečný slimák galérie.

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
sk_SK: Zadajte vlastnú adresu URL na prepojenie tohto obrázka s inou stránkou alebo súborom. Ak chcete otvoriť obrázok v plnej veľkosti, nechajte prázdne.

en: Error.
sk_SK: Chyba

en: Errors occurred when uploading images, not all images were uploaded to the galleries
sk_SK: Pri nahrávaní obrázkov sa vyskytli chyby, do galérií sa nenahrali všetky obrázky

en: Export Now
sk_SK: Exportovať teraz

en: Export to CSV
sk_SK: Exportovať do CSV

en: Featured Image
sk_SK: Náhľadový obrázok

en: File
sk_SK: Súbor

en: File name
sk_SK: Názov súboru

en: File type
sk_SK: Typ súboru

en: Find Gallery Category
sk_SK: Nájsť kategóriu galérie

en: Galleries
sk_SK: Galérie

en: Galleries Page
sk_SK: Stránka galérií

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Gallery Categories
sk_SK: Kategórie galérií

en: Gallery Categories list
sk_SK: Zoznam kategórií galérie

en: Gallery Categories list navigation
sk_SK: Navigácia v zozname kategórií galérie

en: Gallery Category
sk_SK: Kategória galérie

en: Gallery Hover Color
sk_SK: Farba zobrazenia galérie

en: Gallery ID
sk_SK: ID galérie

en: Gallery Images
sk_SK: Obrázky galérie

en: Gallery Layout
sk_SK: Rozloženie galérie

en: Gallery Post Type
sk_SK: Typ príspevku v galérii

en: Gallery Settings
sk_SK: Nastavenie galérie

en: Gallery Shortcode
sk_SK: Krátky kód galérie

en: Gallery Slug
sk_SK: Galéria Slug

en: Gallery image border width (default is %s).
sk_SK: Šírka okraja obrázka galérie (predvolená hodnota je %s).

en: Global Settings
sk_SK: Globálne nastavenia

en: Go Pro
sk_SK: Prejsť na Pro

en: Grid
sk_SK: Mriežka

en: Grid View
sk_SK: Zobrazenie mriežky

en: Image Border
sk_SK: Orámovanie obrázka

en: Image Border Color
sk_SK: Image Farba rámčeku

en: Image Border Size
sk_SK: Veľkosť okraja obrázka

en: Image ID
sk_SK: ID obrázka

en: Image Size
sk_SK: Veľkosť obrázka

en: Image Title
sk_SK: Názov obrázku*

en: Image Title Position
sk_SK: Názov obrázka Pozícia

en: Image size not defined
sk_SK: Veľkosť obrázka nebola definovaná

en: Images
sk_SK: Obrázky

en: Images adding requires JavaScript.
sk_SK: Pridávanie obrázkov vyžaduje JavaScript.

en: Import Now
sk_SK: Importovať teraz

en: Import completed successfully
sk_SK: Import prebehol úspešne

en: Import from CSV
sk_SK: Importovať z CSV súboru

en: Input API Key. If you don't have an API Key, please  %s
sk_SK: Vstupný kľúč API. Ak nemáte kľúč API, zadajte ho %s

en: Input vars count %s i.e. the number of pictures in the gallery may be limited. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large input vars count.
sk_SK: Input vars count %s t.j. počet obrázkov v galérii môže byť obmedzený. Ak potrebujete nahrať veľký počet input vars, obráťte sa na svojho správcu alebo poskytovateľa hostingu.

en: Insert
sk_SK: Vložiť

en: Insert Media
sk_SK: Vložiť súbor

en: Install Demo Data
sk_SK: Inštalácia vzorových údajov

en: Install Now
sk_SK: Nainštalovať teraz

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
sk_SK: Nainštalujte demo údaje na vytvorenie galérií s obrázkami, príspevku so skratkami a stránky so zoznamom všetkých galérií.

en: Installation of demo data with some errors occurred.
sk_SK: Došlo k inštalácii demo údajov s určitými chybami.

en: Instant Lightbox
sk_SK: Okamžitý Lightbox

en: Invalid path
sk_SK: Neplatná cesta

en: Last modified date
sk_SK: Posledný dátum úpravy

en: Latest Galleries
sk_SK: Najnovšie galérie

en: Leave blank to use the Gallery page template or enter a custom page URL.
sk_SK: Ak chcete použiť šablónu stránky Galéria, nechajte prázdnu alebo zadajte vlastnú adresu URL stránky.

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Lightbox
sk_SK: Lightbox (zväčšenie obrázkov)

en: Lightbox Button Label
sk_SK: Štítok tlačidla Lightbox

en: Lightbox Button URL
sk_SK: Adresa URL tlačidla Lightbox

en: Lightbox Helpers
sk_SK: Pomocníci Lightbox

en: Lightbox Settings
sk_SK: Nastavenie lightbox

en: Lightbox Thumbnails
sk_SK: Miniatúry Lightbox

en: Lightbox Thumbnails Position
sk_SK: Pozícia miniatúr v rámčeku Lightbox

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %1$s, max is %2$s).
sk_SK: Nepriehľadnosť prekrytia Lightboxu. Ak chcete zakázať nepriehľadnosť, nechajte prázdne (predvolená hodnota je %1$s, maximálna hodnota je %2$s).

en: Link to the Galleries Page
sk_SK: Odkaz na stránku galérií

en: List View
sk_SK: Zobraziť zoznam

en: Manually (default)
sk_SK: Ručne (predvolené nastavenie)

en: Masonry
sk_SK: Tehličkové usporiadanie (masonry)

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
sk_SK: Maximálna veľkosť krycieho obrázka. Vlastné používa hodnoty Image Dimensions.

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
sk_SK: Maximálna veľkosť obrázku v galérii. "Vlastné" používa hodnoty Image Dimensions.

en: Maximum upload file size %s. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large file size.
sk_SK: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru %s. Ak potrebujete nahrať súbor väčšej veľkosti, obráťte sa na svojho správcu alebo poskytovateľa hostingu.

en: Misc
sk_SK: Rôzne

en: Name
sk_SK: Meno

en: New Gallery
sk_SK: Nová galéria

en: New Gallery Category
sk_SK: Nová kategória galérie

en: New Tab
sk_SK: Nový list

en: No Gallery Categories found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne kategórie galérií

en: No Gallery Categories found in Trash
sk_SK: V kategórii Kôš neboli nájdené žiadne kategórie galérií

en: No Gallery found
sk_SK: Galéria nebola nájdená

en: No galleries
sk_SK: Žiadne galérie

en: No images found
sk_SK: Nenašli sa žiadne obrázky

en: No images found.
sk_SK: Zatiaľ žiadne obrazky.

en: No, go back to the settings page
sk_SK: Nie, vráťte sa na stránku s nastaveniami

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Number of Columns
sk_SK: Počet stĺpcov

en: Number of Galleries to Display
sk_SK: Počet galérií na zobrazenie

en: Number of Images
sk_SK: Počet obrázkov

en: Number of gallery columns (default is %s).
sk_SK: Počet stĺpcov galérie (predvolená hodnota je %s).

en: Number of images displayed per page (default is %d).
sk_SK: Počet obrázkov zobrazených na stránku (predvolená hodnota je %d).

en: On mouse hover
sk_SK: Pri prejdení myšou

en: Overlay Color
sk_SK: Prekrytie farby

en: Overlay Opacity
sk_SK: Prekrývacia opacita

en: Pagination
sk_SK: Stránkovanie

en: Parent Gallery Category
sk_SK: Nadradená kategória galérie

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
sk_SK: Povoľte vo svojom prehliadači JavaScript.

en: Plugin Settings
sk_SK: Nastavenie pluginu

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
sk_SK: Plugin aktualizuje iba súbory typu PNG, JPEG, GIF, WPMP alebo XBM. V prípade iných súborov načítajte obrázky ručne.

en: Posts data is missing.
sk_SK: Chýbajú údaje o príspevkoch.

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Read More
sk_SK: Čítať viac

en: Read More Link Label
sk_SK: Čítajte viac Odkaz Label

en: Remove Demo Data
sk_SK: Odstránenie ukážkových údajov

en: Remove Image from Gallery
sk_SK: Odstránenie obrázka z galérie

en: Remove from Gallery
sk_SK: Odstrániť z galérie

en: Removing demo data with some errors occurred.
sk_SK: Došlo k odstráneniu demo údajov s niektorými chybami.

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Return to all albums
sk_SK: Späť na všetky albumy

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Rows
sk_SK: Riadky

en: Search Galleries
sk_SK: Vyhľadávanie galérií

en: See images &raquo;
sk_SK: Vidieť fotky &raquo;

en: Select %s
sk_SK: Vyberte %s

en: Select Gallery Category
sk_SK: Vyberte kategóriu galérie

en: Select bulk action
sk_SK: Vyberte hromadnú akciu

en: Select crop position base (by default: center).
sk_SK: Vyberte základnú pozíciu orezania (predvolene: stred).

en: Select galleries sorting order in your category. The sorting direction you can select in the %s
sk_SK: Vyberte poradie triedenia galérií vo vašej kategórii. Smer triedenia môžete vybrať v poli %s

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
sk_SK: Vyberte poradie triedenia galérií na stránke galérií.

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
sk_SK: Vyberte poradie triedenia obrázkov v galérii. V predvolenom nastavení môžete obrázky zoradiť ručne na karte Obrázky.

en: Select the column alignment.
sk_SK: Vyberte zarovnanie stĺpcov.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
sk_SK: Vyberte maximálnu veľkosť obrázku galérie pre zobrazenie lightboxu. "Predvolené" zobrazí pôvodný obrázok v plnej veľkosti.

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
sk_SK: Vyberte spôsob zobrazenia galérií na stránke Galérie.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings saved
sk_SK: Nastavenia uložené

en: ShortPixel Image Optimizer
sk_SK: Optimalizátor obrázkov ShortPixel

en: Show gallery counts
sk_SK: Zobraziť počty v galérii

en: Show hierarchy
sk_SK: Zobraziť hierarchiu

en: Single Gallery Settings
sk_SK: Nastavenia jednej galérie

en: Single Lightbox
sk_SK: Jednotlivý Lightbox

en: Slideshow
sk_SK: Prezentácia

en: Slideshow Duration
sk_SK: Trvanie prezentácie

en: Slideshow interval duration between two images.
sk_SK: Trvanie intervalu prezentácie medzi dvoma snímkami.

en: Social
sk_SK: Sociálne

en: Social Buttons
sk_SK: Sociálne tlačidlá

en: Social Networks
sk_SK: Sociálne siete

en: Social Sharing Buttons Settings
sk_SK: Nastavenia tlačidiel na zdieľanie v sociálnych sieťach

en: Sorry, no gallery found.
sk_SK: Je nám ľúto, nenašla sa žiadna galéria.

en: Sorry, nothing found.
sk_SK: Prepáčte, nič som nenašiel.

en: Sort Albums by
sk_SK: Zoradiť albumy podľa

en: Sort Galleries in Category by
sk_SK: Zoradiť galérie v kategórii podľa

en: Sort Images by
sk_SK: Zoradiť obrázky podľa

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Switch to the list view
sk_SK: Prepnutie na zobrazenie zoznamu

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
sk_SK: Pri prepnutí do iného režimu sa všetky neuložené údaje stratia. Uložiť údaje pred prepnutím?

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
sk_SK: Zobrazenie mriežky pre obrázky galérie vyžaduje JavaScript.

en: The number of images you can add to the gallery depends on your server settings. If you have problems saving the gallery, try reducing the number of images in it.
sk_SK: Počet obrázkov, ktoré môžete pridať do galérie, závisí od nastavení servera. Ak máte problémy s uložením galérie, skúste znížiť počet obrázkov v nej.

en: Tilled
sk_SK: Obrábanie

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Title:
sk_SK: Názov:

en: Top
sk_SK: Hore

en: Trash
sk_SK: Kôš

en: URL
sk_SK: Adresa URL

en: Unclickable Thumbnail Images
sk_SK: Neklikateľné miniatúry obrázkov

en: Update Images
sk_SK: Aktualizácia obrázkov

en: Updating images...
sk_SK: Nahrávanie obrázkov...

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Prejdite na verziu Pro

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Zobraziť &#8220;%s&#8221;

en: View Gallery
sk_SK: Zobraziť galériu

en: View Gallery Category
sk_SK: Zobraziť kategóriu galérie

en: View more
sk_SK: Zobraziť viac

en: View page with examples
sk_SK: Zobraziť stránku s príkladmi

en: View post with shortcodes
sk_SK: Zobraziť príspevok so skratkami

en: Warning
sk_SK: Upozornenie

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
sk_SK: Pri vymazaní kategórie sa galérie, ktoré patria do tejto kategórie, nevymažú. Tieto galérie budú presunuté do kategórie %s.

en: Yes, install demo data
sk_SK: Áno, nainštalujte demo údaje

en: Yes, remove demo data
sk_SK: Áno, odstráňte demo údaje

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk_SK: Chystáte sa odstrániť tieto položky z tejto galérie.
     "Zrušiť" pre zastavenie, "OK" pre odstránenie.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk_SK: Chystáte sa odstrániť tento obrázok z galérie.
     "Zrušiť" pre zastavenie, "OK" pre odstránenie.

en: You can add only images to the gallery
sk_SK: Do galérie môžete pridávať iba obrázky

en: You can't delete default gallery category.
sk_SK: Predvolenú kategóriu galérie nemôžete odstrániť.

en: no title
sk_SK: bez názvu
