Gallery - en to nl_NL translation catalogue (286 entries)

en:  sign up to get your API key
nl_NL:  meld je aan om je API-sleutel te krijgen

en: "Order" field on the gallery edit page
nl_NL: veld "Volgorde" op de galerijbewerkingspagina

en: %s Settings
nl_NL: %s Instellingen

en: %s is required.
nl_NL: %s is verplicht.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
nl_NL: Een lijst of dropdown van galerijcategorieën.

en: A new slider is added.
nl_NL: Er is een nieuwe schuifregelaar toegevoegd.

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate Now
nl_NL: Activeer nu

en: Add Gallery Category
nl_NL: Galerij categorie toevoegen

en: Add Media
nl_NL: Media toevoegen

en: Add New Gallery
nl_NL: Nieuwe Galerij toevoegen

en: Add New Gallery Category
nl_NL: Nieuwe Galerij Categorie

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
nl_NL: Voeg een galerijhoes inclusief uitgelichte afbeelding, beschrijving en een link naar je enkele galerij toe met de volgende shortcode:

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
nl_NL: Voeg een enkele galerij met afbeeldingen toe aan je berichten, pagina's, aangepaste posttypes of widgets door de volgende shortcode te gebruiken:

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
nl_NL: Pas deze waarden aan op basis van het aantal kolommen in je galerij. Dit heeft geen invloed op de volledige grootte van je afbeeldingen in de lightbox.

en: Albums Displaying
nl_NL: Albums weergeven

en: All Gallery Categories
nl_NL: Alle Gallerij Categorieën

en: All images were updated.
nl_NL: Alle afbeeldingen zijn bijgewerkt.

en: Alt Text
nl_NL: ALT-tekst

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Are you sure you want to install demo data?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt installeren van voorbeeldgegevens?

en: Are you sure you want to remove demo data?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit wilt verwijderen?

en: Arrange Albums by
nl_NL: Albums rangschikken op

en: Arrange Images by
nl_NL: Afbeeldingen rangschikken op

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
nl_NL: Oplopend (bijv. 1, 2, 3; a, b, c)

en: Attach
nl_NL: Voeg toe

en: Author
nl_NL: Autheur

en: Back Link
nl_NL: Terug Link

en: Back Link Label
nl_NL: Label Teruglink

en: Back Link URL
nl_NL: URL teruglink

en: Back Link with Shortcode
nl_NL: Teruglink met shortcode

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
nl_NL: Basispagina waarop alle bestaande galerijen worden weergegeven.

en: Below images
nl_NL: Onderstaande afbeeldingen

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulk acties

en: Bulk Select
nl_NL: Massaselectie

en: Button Text
nl_NL: Knop tekst

en: Can not get demo data.
nl_NL: Kan voorbeeldgegevens niet ontvangen.

en: Cancel Selection
nl_NL: Selectie Annuleren

en: Center
nl_NL: Midden

en: Click to create a new slider using gallery images. Slider plugin is required.
nl_NL: Klik om een nieuwe slider te maken met behulp van galerijafbeeldingen. Slider-plugin is vereist.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close notice
nl_NL: Sluit melding

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Column Alignment
nl_NL: Kolomuitlijning

en: Comment count
nl_NL: Aantal reacties

en: Counter
nl_NL: Teller

en: Cover Image Border
nl_NL: Rand om omslagafbeelding

en: Cover Image Border Color
nl_NL: Randkleur omslagafbeelding

en: Cover Image Border Size
nl_NL: Grootte rand om omslagafbeelding

en: Cover Image Size
nl_NL: Formaat omslagafbeelding

en: Cover Settings
nl_NL: Instellingen omslag

en: Cover image border width (default is %s).
nl_NL: Breedte rand om omslagafbeelding (standaard is %s).

en: Create New Slider
nl_NL: Nieuwe schuifregelaar maken

en: Create Slider
nl_NL: Maak een diashow aan

en: Crop Cover Images
nl_NL: Afbeeldingen Gewasbescherming

en: Crop Images
nl_NL: Afbeeldingen bijsnijden

en: Crop Position
nl_NL: Uitsnijpositie

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Cover Image Size
nl_NL: Aangepast omslagformaat

en: Custom Image Size
nl_NL: Aangepast afbeeldingsformaat

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
nl_NL: Aangepaste afbeeldingsgrootte is gewijzigd. Je moet de galerijafbeeldingen bijwerken.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Delete Selected
nl_NL: Verwijder geselecteerde

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
nl_NL: Demo-gegevens verwijderen en oude plugin-instellingen herstellen.

en: Delete from Gallery
nl_NL: Verwijderen uit galerij

en: Demo Data
nl_NL: Demo gegevens

en: Demo data have already been removed.
nl_NL: Voorbeeldgegevens zijn al verwijderd.

en: Demo data installed successfully.
nl_NL: Demodata met succes geïnstalleerd.

en: Demo data successfully removed.
nl_NL: Voorbeeldgegevens met succes verwijderd.

en: Demo settings already installed.
nl_NL: Demo-instellingen al geïnstalleerd.

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
nl_NL: Aflopend (bijv. 3, 2, 1; c, b, a)

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Deselect
nl_NL: Deselecteren

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Disable Fancybox
nl_NL: Fancybox uitschakelen

en: Display Arrows
nl_NL: Pijlen weergeven

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
nl_NL: Een albumafbeelding met de beschrijving en de link naar een enkele galerijpagina weergeven

en: Display as dropdown
nl_NL: Weergeven als dropdown

en: Displays the latest galleries and a link to the Galleries page.
nl_NL: Toont de nieuwste galerijen en een link naar de pagina Galerijen.

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
nl_NL: Wil je nu demo-inhoud en instellingen voor %s installeren?

en: Download Button
nl_NL: Download Knop

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
nl_NL: Info bijlage bewerken

en: Edit Gallery
nl_NL: Galerij bewerken

en: Edit Gallery Category
nl_NL: Bewerk Galerij Categorie

en: Edit Image Info
nl_NL: Afbeeldingsinfo bewerken

en: Edit more details
nl_NL: Meer details bewerken

en: Edit slider
nl_NL: Bewerk slider

en: Empty Trash
nl_NL: Prullenbak leegmaken

en: Enable Lightbox
nl_NL: Lightbox inschakelen

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
nl_NL: Schakel de rand van omslagafbeeldingen in met behulp van de stijlen die zijn gedefinieerd voor Afbeeldingsrandgrootte en Kleur.

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
nl_NL: Schakel de afbeeldingsrand in met de stijlen die zijn gedefinieerd voor de opties Afbeeldingsrandgrootte en Kleur.

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
nl_NL: Schakel paginering in voor afbeeldingen om het aantal afbeeldingen dat wordt weergegeven op een enkele galerijpagina te beperken.

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
nl_NL: Schakel knoppen voor sociaal delen in de lightbox in.

en: Enable to apply ShortPixel optimizer to gallery images.
nl_NL: Inschakelen om ShortPixel optimizer toe te passen op galerijafbeeldingen.

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
nl_NL: Inschakelen om conflicten met andere geïnstalleerde galerij-plugins te vermijden. Alle eerder aangemaakte galerijen blijven ongewijzigd. Na het inschakelen raden we echter aan om de instellingen van andere plugins te controleren waar het posttype "galerij" wordt gebruikt.

en: Enable to avoid possible conflicts with a 3rd party Fancybox.
nl_NL: Inschakelen om mogelijke conflicten met een Fancybox van derden te vermijden.

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
nl_NL: Inschakelen om de instellingen van de enkele galerij te configureren en uitschakelen %s.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
nl_NL: Inschakelen om afbeeldingen bij te snijden met behulp van de afmetingen die zijn gedefinieerd voor Aangepast omslagformaat. Uitschakelen om het formaat van afbeeldingen automatisch aan te passen op basis van hun beeldverhouding.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
nl_NL: Inschakelen om afbeeldingen bij te snijden met de afmetingen die zijn gedefinieerd voor Aangepast afbeeldingsformaat. Uitschakelen om het formaat van afbeeldingen automatisch aan te passen op basis van hun beeldverhouding.

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
nl_NL: Inschakelen om een teruglink weer te geven op een pagina waar de shortcode wordt gebruikt.

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
nl_NL: Alle afbeeldingen in de lightbox weergeven na het klikken op de omslagafbeelding of URL in plaats van naar een enkele galerijpagina te gaan.

en: Enable to display arrows.
nl_NL: Inschakelen om pijlen weer te geven.

en: Enable to display download button.
nl_NL: Inschakelen om downloadknop weer te geven.

en: Enable to display image title along with the gallery image.
nl_NL: Activeer om de titel van de afbeelding samen met de galerijafbeelding weer te geven.

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
nl_NL: Inschakelen om de werkbalk en pijlen van de lichtbak weer te geven.

en: Enable to include galleries to your website search.
nl_NL: Maak het mogelijk om galerijen op te nemen in de zoekfunctie van je website.

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
nl_NL: Inschakelen om de afbeeldingen in een enkele galerij niet klikbaar te maken en hun URL's te verbergen. Deze optie schakelt ook Lightbox uit.

en: Enable to open URLs above in a new tab.
nl_NL: Inschakelen om bovenstaande URL's in een nieuw tabblad te openen.

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
nl_NL: Maak het mogelijk om een teruglink te tonen op een enkele galerijpagina die naar een vorige pagina navigeert.

en: Enable to show likes counter for each social button.
nl_NL: Vind-ik-leukenteller inschakelen voor elke sociale knop.

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
nl_NL: Inschakelen om de lightbox weer te geven wanneer er op afbeeldingen in de galerij wordt geklikt.

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
nl_NL: Inschakelen om de diavoorstelling automatisch te starten wanneer de lightbox wordt gebruikt.

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
nl_NL: Het gebruik van een lightbox helper-navigatie tussen afbeeldingen inschakelen.

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
nl_NL: Maak het mogelijk om één lightbox te gebruiken voor meerdere galerijen op één pagina.

en: Enter the unique gallery slug.
nl_NL: Voer de unieke galerij-slug in.

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
nl_NL: Voer uw aangepaste URL in om deze afbeelding te koppelen aan een andere pagina of bestand. Laat leeg om een afbeelding op ware grootte te openen.

en: Error.
nl_NL: Fout.

en: Errors occurred when uploading images, not all images were uploaded to the galleries
nl_NL: Er traden fouten op bij het uploaden van afbeeldingen, niet alle afbeeldingen werden geüpload naar de galerijen

en: Export Now
nl_NL: Exportieren

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteer naar CSV

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: File
nl_NL: Bestand

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File type
nl_NL: Bestandstype

en: Find Gallery Category
nl_NL: Zoek galerij categorie

en: Galleries
nl_NL: Galerijen

en: Galleries Page
nl_NL: Pagina Galerijen

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gallery Categories
nl_NL: Galerij Categorieën

en: Gallery Categories list
nl_NL: Categorielijst galerij

en: Gallery Categories list navigation
nl_NL: Galerij Categorieën lijstnavigatie

en: Gallery Category
nl_NL: Galerij Categorie

en: Gallery Hover Color
nl_NL: Kleur hover

en: Gallery ID
nl_NL: Galerij ID

en: Gallery Images
nl_NL: Galerij afbeeldingen

en: Gallery Layout
nl_NL: Galerij layout

en: Gallery Post Type
nl_NL: Type galerij

en: Gallery Settings
nl_NL: Galerij Instellingen

en: Gallery Shortcode
nl_NL: Galerij Shortcode

en: Gallery Slug
nl_NL: Galerij Slak

en: Gallery image border width (default is %s).
nl_NL: Breedte rand galerijafbeelding (standaard is %s).

en: Global Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: Go Pro
nl_NL: Stap over naar de Pro-versie

en: Grid
nl_NL: Raster

en: Grid View
nl_NL: Rasterweergave

en: Image Border
nl_NL: Afbeeldingsrand

en: Image Border Color
nl_NL: RandKleur afbeelding

en: Image Border Size
nl_NL: Grootte afbeeldingsrand

en: Image ID
nl_NL: Afbeeldings-ID

en: Image Size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: Image Title
nl_NL: Beeld Titel

en: Image Title Position
nl_NL: Afbeelding Titel Positie

en: Image size not defined
nl_NL: Afmetingen van foto, niet gedefinieerd

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images adding requires JavaScript.
nl_NL: Voor het toevoegen van afbeeldingen is JavaScript vereist.

en: Import / Export
nl_NL: Importeren / Exporteren

en: Import Now
nl_NL: Importeer Nu

en: Import completed successfully
nl_NL: Importeren is succesvol

en: Import from CSV
nl_NL: Importeren uit CSV

en: Input API Key. If you don't have an API Key, please  %s
nl_NL: API-key invoeren. Als je geen API-key hebt, %s

en: Input vars count %s i.e. the number of pictures in the gallery may be limited. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large input vars count.
nl_NL: Input vars count %s Dit betekent dat het aantal afbeeldingen in de galerij beperkt kan zijn. Neem contact op met uw beheerder of hostingprovider als u een groot aantal input vars wilt uploaden.

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert Media
nl_NL: Media invoegen

en: Install Demo Data
nl_NL: Installeer Demo data

en: Install Now
nl_NL: Installeer Nu

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
nl_NL: Installeer demodata om galerijen met afbeeldingen, berichten met shortcodes en pagina met een lijst van alle galerijen te maken.

en: Installation of demo data with some errors occurred.
nl_NL: Installatie van de voorbeeldgegevens met enkele fouten heeft plaatsgevonden.

en: Instant Lightbox
nl_NL: Directe lichtbak

en: Invalid path
nl_NL: Ongeldig pad

en: Last modified date
nl_NL: Laatst gewijzigd op datum

en: Latest Galleries
nl_NL: Nieuwste galerijen

en: Leave blank to use the Gallery page template or enter a custom page URL.
nl_NL: Laat leeg om de paginasjabloon Galerij te gebruiken of voer een aangepaste pagina-URL in.

en: Left
nl_NL: Links

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: Lightbox Button Label
nl_NL: Lichtbak Knop Label

en: Lightbox Button URL
nl_NL: Lightbox-knop URL

en: Lightbox Helpers
nl_NL: Lichtbak helpers

en: Lightbox Settings
nl_NL: Lightbox instellingen

en: Lightbox Thumbnails
nl_NL: Miniaturen Lightbox

en: Lightbox Thumbnails Position
nl_NL: Lightbox miniaturen positie

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %1$s, max is %2$s).
nl_NL: Lichtbak overlay ondoorzichtigheid. Laat leeg om ondoorzichtigheid uit te schakelen (standaard is %1$s, maximum is %2$s).

en: Link to the Galleries Page
nl_NL: Link naar de Galerijen-pagina

en: List View
nl_NL: Lijst weergave

en: Manually (default)
nl_NL: Handmatig (standaard)

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
nl_NL: Maximale grootte omslagafbeelding. Aangepast gebruikt de waarden van Afbeeldingsafmetingen.

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
nl_NL: Maximale galerijafbeeldingsgrootte. "Aangepast" gebruikt de afbeeldingsafmetingen.

en: Maximum upload file size %s. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large file size.
nl_NL: Maximale upload bestandsgrootte %s. Neem contact op met uw beheerder of hostingprovider als u een grote bestandsgrootte moet uploaden.

en: Misc
nl_NL: Diversen

en: Name
nl_NL: Naam

en: New Gallery
nl_NL: Nieuwe Galerij

en: New Gallery Category
nl_NL: Nieuwe categorie

en: New Tab
nl_NL: Nieuw tab

en: No Gallery Categories found
nl_NL: Geen galerijcategorieën gevonden

en: No Gallery Categories found in Trash
nl_NL: Geen galerijcategorieën gevonden in Prullenbak

en: No Gallery found
nl_NL: Geen Galerij gevonden

en: No galleries
nl_NL: Geen galerijen

en: No images found
nl_NL: Geen afbeeldingen gevonden

en: No images found.
nl_NL: Geen afbeeldingen gevonden.

en: No, go back to the settings page
nl_NL: Nee, ga terug naar de instellingenpagina

en: Note
nl_NL: Opmerking

en: Number of Columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Number of Galleries to Display
nl_NL: Aantal weer te geven galerijen

en: Number of Images
nl_NL: Aantal afbeeldingen

en: Number of gallery columns (default is %s).
nl_NL: Aantal galerij-kolommen (standaard is %s).

en: Number of images displayed per page (default is %d).
nl_NL: Aantal afbeeldingen dat per pagina wordt weergegeven (standaard is %d).

en: On mouse hover
nl_NL: Bij muisaanwijzer

en: Overlay Color
nl_NL: Overlay kleur

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Parent Gallery Category
nl_NL: Hoofd Galerij Categorie

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
nl_NL: Schakel JavaScript in in uw browser.

en: Plugin Settings
nl_NL: Plugin instellingen

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
nl_NL: Plugin werkt alleen PNG, JPEG, GIF, WPMP of XBM bestandstype bij. Voor andere bestanden moet je de afbeeldingen handmatig opnieuw laden.

en: Posts data is missing.
nl_NL: Er ontbreken gegevens van de berichten.

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Read More
nl_NL: Lees verder

en: Read More Link Label
nl_NL: Lees meer Link Label

en: Remove Demo Data
nl_NL: Voorbeeldgegevens verwijderen

en: Remove Image from Gallery
nl_NL: Afbeelding verwijderen uit galerij

en: Remove from Gallery
nl_NL: Verwijderen uit galerij

en: Removing demo data with some errors occurred.
nl_NL: Verwijderen van de voorbeeldgegevens met enkele fouten opgetreden.

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Return to all albums
nl_NL: Terug naar alle albums

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Search Galleries
nl_NL: Galerijen Zoeken

en: See images &raquo;
nl_NL: Foto's bekijken &raquo;

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Select Gallery Category
nl_NL: Selecteer galerij categorie

en: Select bulk action
nl_NL: Selecteer bulk actie

en: Select crop position base (by default: center).
nl_NL: Selecteer de basisgewaspositie (standaard: midden).

en: Select galleries sorting order in your category. The sorting direction you can select in the %s
nl_NL: Selecteer de sorteervolgorde van galerijen in uw categorie. De sorteerrichting kun je selecteren in de %s

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
nl_NL: Selecteer de sorteervolgorde van galerijen op de pagina met galerijen.

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
nl_NL: Selecteer de sorteervolgorde van afbeeldingen in je galerij. Standaard kun je afbeeldingen handmatig sorteren in het tabblad Afbeeldingen.

en: Select the column alignment.
nl_NL: Selecteer de kolomuitlijning.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
nl_NL: Selecteer de maximale grootte van de galerijafbeelding voor de lightbox-weergave. "Standaard" toont de originele afbeelding op ware grootte.

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
nl_NL: Selecteer de manier waarop galerijen worden weergegeven op de pagina Galerijen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved
nl_NL: Instellingen zijn opgeslagen

en: ShortPixel Image Optimizer
nl_NL: ShortPixel afbeeldingsoptimalisatie

en: Show gallery counts
nl_NL: Toon galerij tellingen

en: Show hierarchy
nl_NL: Toon hiërarchie

en: Single Gallery Settings
nl_NL: Instellingen afzonderlijke galerij

en: Single Lightbox
nl_NL: Enkele lichtbak

en: Slideshow Duration
nl_NL: Duur diavoorstelling

en: Slideshow interval duration between two images.
nl_NL: Intervaltijd voor diavoorstelling tussen twee afbeeldingen.

en: Social Buttons
nl_NL: Social media knoppen

en: Social Networks
nl_NL: Sociale netwerken

en: Social Sharing Buttons Settings
nl_NL: Instellingen knoppen voor sociaal delen

en: Sorry, no gallery found.
nl_NL: Sorry, geen galerij gevonden.

en: Sorry, nothing found.
nl_NL: Sorry, niets gevonden.

en: Sort Albums by
nl_NL: Albums sorteren op

en: Sort Galleries in Category by
nl_NL: Galerijen in categorie sorteren op

en: Sort Images by
nl_NL: Afbeeldingen sorteren op

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Switch to the list view
nl_NL: Overschakelen naar de lijstweergave

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
nl_NL: Als u overschakelt naar een andere modus, gaan alle niet-opgeslagen gegevens verloren. Gegevens opslaan voordat u overschakelt?

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
nl_NL: De rasterweergave voor de Galerij-afbeeldingen vereist JavaScript.

en: The number of images you can add to the gallery depends on your server settings. If you have problems saving the gallery, try reducing the number of images in it.
nl_NL: Het aantal afbeeldingen dat je kunt toevoegen aan de galerij hangt af van je serverinstellingen. Als je problemen hebt met het opslaan van de galerij, probeer dan het aantal afbeeldingen te verminderen.

en: Tilled
nl_NL: Bewerkt

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Unclickable Thumbnail Images
nl_NL: Niet-klikbare miniatuurafbeeldingen

en: Update Images
nl_NL: Afbeeldingen bijwerken

en: Updating images...
nl_NL: Bijwerken foto's...

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgraden naar de Pro-versie

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View Gallery
nl_NL: Galerij bekijken

en: View Gallery Category
nl_NL: Bekijk galerij categorie

en: View more
nl_NL: Toon meer

en: View page with examples
nl_NL: Bekijk pagina met voorbeelden

en: View post with shortcodes
nl_NL: Bekijk post met shortcodes

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
nl_NL: Wanneer je een categorie verwijdert, worden de galerijen die bij deze categorie horen niet verwijderd. Deze galerijen worden verplaatst naar de categorie %s.

en: Yes, install demo data
nl_NL: Ja, installeer voorbeeldgegevens

en: Yes, remove demo data
nl_NL: Ja, voorbeeldgegevens verwijderen

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl_NL: Je staat op het punt om deze items uit deze galerij te verwijderen.
     annuleer' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl_NL: Je staat op het punt om deze afbeelding te verwijderen uit de galerij.
     annuleer' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You can add only images to the gallery
nl_NL: Je kunt alleen afbeeldingen toevoegen aan de galerij

en: You can't delete default gallery category.
nl_NL: Je kunt de standaard galerijcategorie niet verwijderen.

en: no title
nl_NL: geen titel
